Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri trafiğin yoğun olduğu anlar dahil olmak üzere, kamu ve özel geçişler ile duraklama alanlarına erişimi kontrol etmek için en foksiyonel ve aynı zamanda estetik açıdan hoş bir çözümdür. Her türlü erişimi profesyonel bir şekilde kontrol etmek için tasarlanmıştır. Otoparklar, ticaret merkezi, oteller, hastaneler, fuar merkezleri, eğlence parkları, havalimanları ve istasyonlar, küçük veya büyük tüm alanlar.

BARİYER SİSTEMLERİ

Bariyer sistemleri : Otopark alanlarında giriş ve çıkışların seri bir şekilde ve güvenli olarak sağlanmasıdır.  Amacına uygun  kollu, tuzak, road blocker, mantar bariyer ve plaka okuma sistemleri gibi sistemlere otopark bariyeri ya da otomatik bariyer sistemleri denir.

BARİYER SİSTEMLERİ TEKNOLOJİSİ

Her türlü ihtiyacınıza yönelik farklı seçenekler sizler için sunarken, konusunda uzman bir ekip ile sizlere, kaliteli bir hizmet verilmektedir.

Hidrolik ve pnömatik türleri bulunan mantar ve kollu bariyer sistemleri, otomatik geçiş sistemi özelliği ile araçların, non-stop olarak güvenli ve hızlı bir şekilde geçişlerine imkan sağlamaktadır. Ayrıca tüm müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen ölçüde üretilmektedir. Özellikle mantar bariyerlerde istenen çap ve yükseklikte üretim yapılmaktadır

Ürünün Avantajları

bariyer sistemleri

Fenestra Yapı’nın hizmet verdiği, bariyer sistemleri ile araç trafiğini kolayca kontrol edebilirsiniz.

– Otopark bariyeri road blocker, plaka okuma sistemleri, bariyerler, tuzaklar ve kapan türleridir.  Özellikle AVM’ler, yollar ve sitelerde güvenlik konusunda oldukça başarılıdır.

– Otomatik bariyerleri içerisinde bulunan gelişmiş kontrol elektronik desteği ile uzaktan kumanda ya da kart okuyucu elektroniği (HGS, KGS, Proximity, Mifare, Manyetik) ya da buton kontrol mekanizması gibi çeşitli türde ki kontrol sistemleri ile uzaktan güvenli ve hızlı bir biçimde kontrol sağlamaktadır.

– Otomatik bariyer kapanlar, yol tuzakları ve road blockerlar sayesinde ters yönlü girişler, yaya yolları vb. sokak ve alanları güvenli hale getirmektedir.

– Bariyer sistemleri otopark alanlarına yapılan giriş ve çıkışlarda plakaların okuma sistemi ile okunmasını sağlayarak, araçların giriş ve çıkışlarının denetim altına almaktadır.

– Belirli günlerde ve saatlerde geçişlerin sınırlandırılmasını sağlar. Ayrıca tüm araçların giriş ve çıkışların kayıt altına alınarak rapor oluşturulmasına imkân vermektedir.

–  Özellikle kollu bariyer teknolojisinde tercih edilen plaka tanıma sistemi ve HGS özelliği ile birlikte yardımcı destek yazılımlarıyla desteklenir.  Ayrıca video analiz sistemi sayesinde araç plakalarının tanımlanarak kameralar ile birlikte okunmasını sağlamaktadır. Bu şekilde plakaları tanınan araçlar, otopark bariyerlerinin açılması ile birlikte geçişini kontrollü ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesi sağlanır. Ayrıca gişe geçişlerinde de bu özellikten faydalanılarak zamandan tasarruf edilerek trafik sıkışmalarının önlenmesi sağlanmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir