Yana Kayar Kapı

YANA KAYAR KAPI

Yana Kayar kapı, Bahçe Kapısı İşyerleri, fabrika, siteler, villalar ve otopark girişlerinin denetimini sağlayan modern ve estetik çözümler sunmaktadır. Yana Kayar Kapılar Özel yapılarda kaliteye verilen önemi gösteren detaylardan ilki bahçe kapılarıyla ortaya çıkar. Yana Kayar Bahçe kapılarınız mevcut yapılarınızın durumuna göre yana kayar veya dairesel olarak 2 ayrı seçenekte üretilebilmektedir.

Yana Kayar Bahçe Kapıları şimdi yerli üretim ve İtalyan motorlar ile Yana kayar garaj ve bahçe kapıları, Aluminyum veya ferforjeden, motorlu, kumandalı sürgülü yana kayar kapı ve otomasyon sistemleri sunuyoruz.

Yana Kayar Kapılar ray üzerinde kalan tek bir kanatla hareket eder. Bu tür sistemler seçilirken kapının ağırlığı ve uzunluğu dikkate alınmalıdır. Yana kayar kapı sistemleri kapama devresinde güvenliği sağlamak için yumuşak başlangıç ve bitiş fonksiyonuna sahiptir.

Aynı zamanda yana kayar bahçe kapıları engel tespit fonksiyonu kapı hareketinin bloke olması durumunda insan, araç vb. nesnelere zarar gelmemesi için hareketi anında durdurur ve tersine çevirir

Yana kayar bahçe kapısı motoru

Konutlarda kullanmak üzere yana kayar kapı sistemlerinde kapınızın ağırlığı 300kg’dan 1000kg’a kadar değişebilir. Geniş girişler içinse 5000 kg kapıları bile sorunsuzca çalıştırabilecek sistemler

mevcuttur.

Yana kayar kapılar, Bahçe kapıları

Normal Kapıları

Sizlere sunduğumuz bu üründe, elle açılıp kapanma özelliği ilk göze çarpan özellik olarak görünmektedir. Özellikle son zamanlardaki gelişmelerden hareketle, nitelikli ürünler elde etmek için çalışmalarını sürdüren firmamızın, sizler için en sağlam ve kaliteli malzemeleri kullanarak geliştirdiği bu sistem, sizlerin korunması içinde önemli bir özellik göstermektedir.

Bu sistemin bir diğer özelliği de modellerine göre daha ucuza mal edilebilmesinden ileri gelmektedir. Bu konuda, sizlerin istekleri ve ekonomik şartlarını özellikle göz önünde bulunduran işletmemiz, yaşanan gelişmeleri her şekilde sizlere olumlu şekilde yansıtabilmenin yollarını aramaktadır.

Otomatik Kapıları

Otomatik bahçe kapısı sistemleriyle sunmuş olduğumuz ve diğerine göre daha modern olan bu sistemle sizlerde en iyi hizmeti alma konusunda herhangi bir problem yaşamayacaksınız. Özellikle son zamanların gelişen teknolojik gelişmeleri ile beraber, otomatik bahçe kapısı üretimi sürecinden başarı ile çıkması sağlanmıştır.

Eğer detaylı bilgi isterseniz mutlaka müşteri hattımızı arayıp, ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuyu bizimle paylaşabilirsiniz. İletişim Bilgilerimiz: Telefon: 0-541 213 26 80

İlginizi çekecek olan bir diğer ürünümüz olan pvc kapı ve pencere sistemleri  için bilgi almak isterseniz mutlaka arayın.

Yana kayar Kapılar, Bahçe Kapıları, Seksiyonel Kapılar, Endüstriyel Kapılar, Hızlı PVC Kapılar, Otomatik Kepenk ve Kapılar